Nové přihlašování

Lepší a bezpečnější

Od 7. února 2024 je nutné se přihlašovat přes nové rozhraní. Nové přihlašování zvyšuje ochranu soukromí a bezpečnost, ale také umožňuje uživatelům lepší přehled o účtu a dává větší možnosti.

A/ Přihlášení přes e-mail
(do teď jste se přihlašovali přes účet Rajče)

Chcete-li používat stejný e-mail k přihlašování jako dřív, a máte objednávky nebo rozpracované fotodárky z předchozí doby, tak e-mail vložte do formuláře pro nastavení nového/zapomenutého hesla a odešlete.

Instrukce vám zašleme na uvedený e-mail. Po nastavení nového hesla můžete pro přihlášení k fotodárkům používat tyto údaje.

Historie vašich fotodárků a objednávek bude zachována i z minulosti. Váš účet k fotodárkům je zcela nezávislý na účtu Rajče. Pokud tedy účet Rajčete zrušíte nebo změníte jeho nastavení, tak to váš účet pro fotodárky nijak neovlivní.

Nastavit nové heslo Přihlásit přes e-mail
přihlášení a registrace
přihlášení a registrace

B/ Přihlášení přes Rajče

Můžete se také stále přihlásit přes váš účet Rajče kliknutím na jeho logo, které je pod formulářem na stránce pro přihlášení e-mailem.

Historie vašich fotodárků a objednávek bude zachována i z minulosti.

Účet k fotodárkům je nyní ale oddělen od vašeho účtu Rajče a oba účty tak mohou mít samostatné nastavení. Pokud byste ale účet na Rajčeti zrušili, je potřeba nastavit nové přihlašování k fotodárkům.

Do budoucna plánujeme možnost přihlášení i přes Facebook, Google ad.

Chci se přihlásit

C/ Vytvoření nového účtu

Pokud jste u nás poprvé a nebo si chcete vytvořit nový účet, tak to uděláte snadno na této stránce.

Zde buď vyplníte alespoň svůj e-mail a heslo a nebo zvolíte rychlou možnost registrace přes partnerskou službu Rajče (pokud máte na Rajčeti účet).

Po úspšné registraci doporučujeme ať vyplníte nastavení účtu a můžete v budoucnu využít všech výhod.

Založit nový účet
přihlášení a registrace

Napište nám…

Máte otázky? Chybí Vám něco v naši nabídce? Máte pro nás námět na zlepšení?

fotodarky@lightq.cz

Napište nám a nebojte se nám sdělit co máte na srdci. Vaše názory nebo připomínky si rádi vyslechneme. Víme, že je na čem pracovat a vždy jde něco zlepšovat. Chceme, aby jste s námi byli jeden tým kde je každý názor vítaný. Nemůžeme slíbit, že vše splníme a že to bude hned. Ale rozhodně budou Vaše komentáře, ať už pochvalné nebo kritické, přispívat ke zlepšení fotodárků a našich služeb, které by měly těšit nás, ale hlavně Vás.

Fotodárky samostatně

Obchod s fotodárky je samostatná služba umožňující vytvářet a vyrábět dárky z fotek. Vaše fotografie tak snadno proměníte ve skutečné předměty, které vám v reálném světě dokáží dělat radost dnes i za několik let.

Původně byl obchod spojen s Rajčetem (služba na sdílení fotek na internetu). Toto již ale neplatí a obě služby jsou oddělené, s jinými provozovateli a týmem lidí. I proto bylo potřeba spustit nové přihlašování, které lépe zabezpečuje vaše soukromí a splňuje vyšší nároky dnešní doby.

Provozovatelem obchodu je společnost lightQ s.r.o.

Používáme cookies k provozování našich stránek, jejich optimalizaci a zlepšování služeb. Kliknutím na tlačítko "Přijmout" s tímto souhlasíte. Nastavení