Nové přihlašování

Lepší a bezpečnější

Od 7. února 2024 je nutné se přihlašovat přes nové rozhraní. Nové přihlašování zvyšuje ochranu soukromí a bezpečnost, ale také umožňuje uživatelům lepší přehled o účtu a dává větší možnosti.

Jak se přihlásit

A/ Pokud jste u nás poprvé

Vytvoříte si nový účet běžným způsobem.

B/ Doposud jste se přihlašovali přes účet Rajče

Pokud chcete používat stejný e-mail k přihlašování jako dřív, a máte objednávky nebo rozpracované fotodárky z předchozí doby, tak e-mail vložte do formuláře pro nastavení nového/zapomenutého hesla a odešlete. Instrukce vám zašleme na uvedený e-mail. Po nastavení nového hesla budete pro přihlášení k fotodárkům používat pouze tyto údaje. Historie vašich fotodárků a objednávek bude zachována i z minulosti.

Fotodárky jsou již pouze partnerem Rajčete a od této chvíle se přihlašujete zvlášť k fotodárkům a zvlášť k albům na Rajčeti. Přihlašovací údaje k vašim albům na Rajčeti se tímto nemění.

C/ Již máte účet a přihlásili jste se dříve už přes nové přihlašování

Na přihlašovací stránce zadáte svůj e-mail a heslo. Nic dalšího řešit nemusíte.

přihlášení a registrace
nové produkty

Vyplňte údaje v nastavení účtu

Nové možnosti

Nově si můžete v nastavení vyplnit údaje, které vám mohou usnadnit práci s fotodárky a zlepšit vaše možnosti. Tyto údaje jsou spojeny pouze s vašim účtem u fotodárku. S vyplněnými údaji:

  • získáte v budoucnu možnost od nás dostat dárek k svátku nebo narozeninám,
  • budete se moci zapojit do věrnostních a bonusových programů s řadou výhod,
  • budete mít možnost automatického předvyplnění formulářů,
  • budete moci snadněji spravovat adresy a místa doručení,
  • můžete se lépe dozvědět a zapojit se do různých akcí,

a další výhody.

Pokud máte i účet pro alba na Rajčeti, tak nastavení účtu pro fotodárky neovlivní údaje a nastavení, které máte na svém účtu u Rajčete. Fotodárky a alba Rajče nyní fungují samostatně.

Fotodárky samostatně

Obchod s fotodárky je samostatná služba umožňující vytvářet a vyrábět dárky z fotek. Vaše fotografie tak snadno proměníte ve skutečné předměty, které vám v reálném světě dokáží dělat radost dnes i za několik let.

Původně byl obchod spojen s Rajčetem (služba na sdílení fotek na internetu). Toto již ale neplatí a obě služby jsou oddělené, s jinými provozovateli a týmem lidí. I proto bylo potřeba spustit nové přihlašování, které lépe zabezpečuje vaše soukromí a splňuje vyšší nároky dnešní doby.

Provozovatelem obchodu fotek je společnost lightQ s.r.o.

lightQ

Napište nám

Máte otázky? Chybí Vám něco v naší nabídce? Máte pro nás námět na zlepšení?

fotodarky@lightq.cz

Napište nám a nebojte se nám sdělit co máte na srdci. Vaše názory nebo připomínky si rádi vyslechneme. Víme, že je na čem pracovat a vždy jde něco zlepšovat. Chceme, aby jste s námi byli jeden tým kde je každý názor vítaný. Nemůžeme slíbit, že vše splníme a že to bude hned. Ale rozhodně budou Vaše komentáře, at už pochvalné nebo kritické, přispívat ke zlepšení fotodárků a našich služeb, které by měly těšit nás, ale hlavně Vás.

Používáme cookies k provozování našich stránek, jejich optimalizaci a zlepšování služeb. Kliknutím na tlačítko "Přijmout" s tímto souhlasíte. Nastavení