Nový provozovatel

Fotodárky přechází pod křídla light Q

Vše prochází vývojem a jak se říká – změna je život. Rajčatové fotodárky nejsou výjimkou a nejsou již součástí skupiny Mafra a.s., ale přechází od února 2021 pod společnost light Q s.r.o. Tato změna se týká pouze fotodárků a fotoproduktů. Část služeb Rajče, která je spojená s prohlížením a ukládáním fotek a alb, zůstává beze změn.

Co to pro vás znamená

Nic, kromě možného zlepšení služeb

Pro uživatele, kteří mají rádi rajčatové produkty to neznamená v podstatě nic zásadního a také se nic podstatného nemění. Plánem společnosti light Q je zlepšení kvality fotoproduktů, rozšíření jejich nabídky (např. spuštění již dlouho avizovaných retro fotek) a dalších nových služeb, např. možnost nákupu doplňků (alba, rámečky apod.). Hlavním cílem je snaha co nejlépe plnit přání našich zákazníků.

Rajče tak bude oficiálně rozdělené na dvě části – prohlížecí (alba, fotky, videa, nahrávání) a fotoprodukty (fotoknihy, kalendáře, vyvolání fotek, plakáty, magnetky...). Tyto dvě části budou spolu nadále spolupracovat, ale každá bude mít svůj tým lidí a své vedení.

zaměřeno na dárky z fotek
nové produkty

Proč k tomu dochází

Čistě z praktických důvodů, ať se služba zlepšuje

Fotodárky a produkty z fotek jsou skutečnými věcmi, na které si můžete sáhnout, prohlížet si je s rodinou a přáteli, pověsit si je na zeď... A jako takové potřebují být vyrobeny, doručeny k vám, je třeba s nimi pracovat v reálním světě. Oproti tomu původní služba Rajče je spjatá spíš s virtuálním světem. Je o nahrávání fotek nebo videí na Rajče, a následné jejich prohlížení a sdílení v prostředí internetu. Jsou to tedy v podstatě dvě odlišné služby, i když spolu souvisí. A obě potřebují tým lidí, kteří se mohou soustředit na cíle a potřeby té dané služby.

Proto jsme se rozhodli, že fotoprodukty musí být jako celek veden, řízen a vyvíjen dál samostatně, aby vše mohlo lépe fungovat a jít tou cestou, kterou chceme – tedy dělat dobrou službu lidem, kteří chtějí nejen fotit, ale pak si fotky i užívat a těšit se z nich v každodenním životě. Společnost light Q se pohybuje ve světě fotografie již mnoho let a má nejlepší předpoklady k tomu celou službu posunout dál a celkově zkvalitnit.

Kdo je light Q

Profesionálové se zájmem o vše kolem fotografie

light Q s.r.o. je českou společností s českým kapitálem, která vznikla spojením dvou obchodních společností v roce 2004. Obě tyto společnosti poskytovaly služby pro profesionální a amatérské fotografy již od roku 1992. Společnost má tedy k fotografii velmi blízko a má velký zájem toto odvětví a služby s ním spojené dále rozvíjet.

lightQ

Napište nám…

Máte otázky? Chybí Vám něco v naši nabídce? Máte pro nás námět na zlepšení?

fotodarky@rajce.net

Napište nám a nebojte se nám sdělit co máte na srdci. Vaše názory nebo připomínky si rádi vyslechneme. Víme, že je na čem pracovat a vždy jde něco zlepšovat. Chceme, aby jste s námi byli jeden tým kde je každý názor vítaný. Nemůžeme slíbit, že vše splníme a že to bude hned. Ale rozhodně budou Vaše komentáře, ať už pochvalné nebo kritické, přispívat ke zlepšení fotodárků a našich služeb, které by měly těšit nás, ale hlavně Vás.