Nový provozovatel

Dárky z fotek patří light Q

Vše prochází vývojem a jak se říká – změna je život. Rajčatové fotodárky nejsou výjimkou a nejsou již součástí skupiny Mafra a.s. Od února 2021 je provozuje společnost light Q s.r.o. Tato změna se týká pouze fotodárků a fotoproduktů. Část služeb Rajče, která je spojená s prohlížením a ukládáním fotek a alb, zůstává beze změn.

Co to pro vás znamená

Nic, kromě možného zlepšení služeb

Pro uživatele, kteří mají rádi fotodárky a používali fotoprodukty když patřili pod Rajče, to neznamená v podstatě nic zásadního a také se nic podstatného nemění. Plánem společnosti light Q je zlepšení kvality fotoproduktů a služeb a případně další rozšíření nabídky (v srpnu došlo ke spuštění Retro fotek). Hlavním cílem je snaha co nejlépe plnit přání našich zákazníků.

Rajče tak je oficiálně rozdělené na dvě části s různými majiteli. Fotoprodukty (fotoknihy, kalendáře, vyvolání fotek, plakáty, magnetky...) jsou samostatné a patří společnosti light Q. Prohlížecí část Rajčete (alba, fotky, videa, nahrávání) dále zůstává součásti společnosti Mafra a.s. Tyto dvě části budou spolu nadále spolupracovat, ale každá bude mít svůj tým lidí a své vedení.

zaměřeno na dárky z fotek
nové produkty

Proč k tomu došlo

Čistě z praktických důvodů, ať se služba zlepšuje

Fotodárky a produkty z fotek jsou skutečnými věcmi, na které si můžete sáhnout, prohlížet si je s rodinou a přáteli, pověsit si je na zeď... A jako takové potřebují být vyrobeny, doručeny k vám, je třeba s nimi pracovat v reálném světě. Oproti tomu původní služba Rajče je spjatá spíš s virtuálním světem. Je o nahrávání fotek nebo videí na Rajče, a následné jejich prohlížení a sdílení v prostředí internetu. Jsou to tedy v podstatě dvě odlišné služby, i když spolu souvisí. A obě potřebují tým lidí, kteří se mohou soustředit na cíle a potřeby té dané služby.

Kdo je light Q

Profesionálové se zájmem o vše kolem fotografie

light Q s.r.o. je českou společností s českým kapitálem, která vznikla spojením dvou obchodních společností v roce 2004. Obě tyto společnosti poskytovaly služby pro profesionální a amatérské fotografy již od roku 1992. Společnost má tedy k fotografii velmi blízko a má velký zájem toto odvětví a služby s ním spojené dále rozvíjet.

lightQ

Napište nám…

Máte otázky? Chybí Vám něco v naši nabídce? Máte pro nás námět na zlepšení?

fotodarky@rajce.net

Napište nám a nebojte se nám sdělit co máte na srdci. Vaše názory nebo připomínky si rádi vyslechneme. Víme, že je na čem pracovat a vždy jde něco zlepšovat. Chceme, aby jste s námi byli jeden tým kde je každý názor vítaný. Nemůžeme slíbit, že vše splníme a že to bude hned. Ale rozhodně budou Vaše komentáře, ať už pochvalné nebo kritické, přispívat ke zlepšení fotodárků a našich služeb, které by měly těšit nás, ale hlavně Vás.