Provozovatel

Dárky z fotek již nejsou součástí portálu Rajče

Vše prochází vývojem a jak se říká – změna je život. Fotodárky nejsou výjimkou a od února 2021 nejsou již součástí skupiny Mafra a.s., ani portálu Rajče, který se zaměřuje na ukládání a prohlížení fotek a videí. Provozovatelem internetového obchodu – výroby fotoproduktů dostupných na adrese obchod.rajce.idnes.cz je společnost light Q s.r.o.

Co to znamená

Nic, kromě možného zlepšení služeb

Uživatelé, kteří mají rádi fotodárky a vytvářeli fotoprodukty když patřily pod Rajče, mohou službu samozřejmě nadále používat. Uživatelské účty a historie objednávek je zachována. Společnost light Q také přebírá a plní veškeré požadavky na ochranu fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Více si můžete přečíst na stránce Ochrana soukromí.

Plán společnosti light Q je zlepšení kvality fotoproduktů a služeb, případně další rozšíření nabídky. Hlavním cílem je snaha co nejlépe plnit přání zákazníků. V případě dotazů nebo problémů s fotodárky se na nás neváhejte obrátit.

Tato změna se týká pouze fotodárků a fotoproduktů. Služby portálu Rajče, které jsou spojeny s prohlížením a ukládáním fotek nebo videí jsou spravovány samostatně jiným týmem lidí.

zaměřeno na dárky z fotek
nové produkty

Proč k rozdělení došlo

Čistě z praktických důvodů, ať se služba zlepšuje

Fotodárky a produkty z fotek jsou skutečnými věcmi, na které si můžete sáhnout, prohlížet si je s rodinou a přáteli, dát si je na zeď... A jako takové potřebují být vyrobeny, doručeny k vám, je třeba s nimi pracovat v reálném světě. Oproti tomu původní služba Rajče je spjatá spíš s virtuálním světem. Je o nahrávání fotek nebo videí na Rajče, a následné jejich prohlížení a sdílení v prostředí internetu. Jsou to tedy v podstatě dvě odlišné služby. A obě potřebují tým lidí, kteří se mohou soustředit na cíle a potřeby té dané služby.

Fotoprodukty (fotoknihy, kalendáře, vyvolání fotek, plakáty, magnetky...) jsou samostatné a patří společnosti light Q. V případě potřeby nás můžete kontaktovat.

Pokud máte dotazy týkající se nahrávání a prohlížení na portálu Rajče (alba, fotky, videa) obracejte se prosím na jejich podporu.

Kdo je light Q

Profesionálové se zájmem o vše kolem fotografie

light Q s.r.o. je českou společností s českým kapitálem, která vznikla spojením dvou obchodních společností v roce 2004. Obě tyto společnosti poskytovaly služby pro profesionální a amatérské fotografy již od roku 1992. Společnost má tedy k fotografii velmi blízko a má velký zájem toto odvětví a služby s ním spojené dále rozvíjet.

lightQ

Napište nám…

Máte otázky? Chybí Vám něco v naši nabídce? Máte pro nás námět na zlepšení?

fotodarky@rajce.net

Napište nám a nebojte se nám sdělit co máte na srdci. Vaše názory nebo připomínky si rádi vyslechneme. Víme, že je na čem pracovat a vždy jde něco zlepšovat. Chceme, aby jste s námi byli jeden tým kde je každý názor vítaný. Nemůžeme slíbit, že vše splníme a že to bude hned. Ale rozhodně budou Vaše komentáře, ať už pochvalné nebo kritické, přispívat ke zlepšení fotodárků a našich služeb, které by měly těšit nás, ale hlavně Vás.

Používáme cookies k provozování našich stránek, jejich optimalizaci a zlepšování služeb. Kliknutím na tlačítko "Přijmout" s tímto souhlasíte. Nastavení